VisionClinics: veilig ooglaseren met uitstekend resultaat VisionClinics 
De Femtolasik behandeling is de meest geavanceerde ooglaserbehandeling. Elke behandeling is maatwerk en wordt gedaan met computergestuurde, ultraprecisie lasertechnologie. Met Femotolasik kunnen de meeste oogafwijkingen worden behandeld. Momenteel komt van alle sterktes 95% in 1 keer op nul uit met een zicht van 100% of meer. De verklaring hiervoor ligt behalve de behandeltechnologie in het feit dat we de meest uitgebreide vorm van diagnostiek hanteren en dat leidt tot zeer nauwkeurige metingen. Door de zeer verfijnde Femtolasik-techniek ligt de voorspelbaarheid, nauwkeurigheid en veiligheid op een hoog niveau.
De Femtolasik behandeling is voor vrijwel iedereen geschikt. De behandeling is snel en pijnloos. Na afloop kunt u wel pijn voelen, maar die verdwijnt weer na een paar uur. Complicaties zijn zo goed als uitgesloten en in 99% van de behandelingen is het resultaat in één keer perfect. Bent u net die ene op de honderd? Dan krijgt u na een aantal maanden een nabehandeling om ook uw zicht te perfectioneren.
VisionClinics biedt de Femtolasik behandeling aan voor een vaste, scherpe prijs van € 1.499 per oog. Deze prijs is inclusief vooronderzoek, controles, en eventuele nabehandeling binnen twee jaar.
Niet iedereen wil weten wat er tijdens de behandeling precies gebeurt. U misschien wel. Daarom kunt u hier stap voor stap lezen hoe Femtolasik wordt gedaan.
Uw oog wordt met verdovende druppels gevoelloos gemaakt, gedesinfecteerd en afgedekt met een steriele doek. Een ooglidhouder houdt het te behandelen oog geopend, het andere is afgedekt.
Er wordt een flinterdun flapje gemaakt in het hoornvlies. Bij VisionClinics gebeurt dat met een computergestuurde laser (Intralase Femtolasik). Het flapje blijft aan een kant vast zitten, zodat het opzij kan worden geklapt. Hier kunt u zien hoe het flapje wordt gemaakt.
Dan is uw oog klaar voor de laser. Het hoornvliesweefsel onder de opening behandelen we met excimerlaser, om de brilsterkte te corrigeren.
De computergestuurde excimerlaser verwijdert zeer snel een minuscule hoeveelheid hoornvliesweefsel. Het licht van de excimerlaser heeft een golflengte van 193nm (Ultraviolet gebied van het spectrum) en corrigeert door verdamping de kromming van het hoornvlies met een nauwkeurigheid van 0,25 micron, ofwel 1/4000 millimeter.
Ontvang gratis een brochure over Excimer laser methoden - Lasik van VisionClinics.
Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.